HABER DETAYI

8 Ekim 2019 11:10

Tekirdağ Oto Ekspertiz

Tekirdağ Oto Ekspertiz

Ekspertiz işlemleri yaptırmak ve bu işlemleri profesyonel bir biçimde sonlandırmak için bulunduğunuz ildeki ekspertiz firmaları arasından profesyonel olanı seçmek sizin için avantaj oluşturacaktır. Tekirdağ oto ekspertiz olarak araçlarınızı titiz bir şekilde testler zincirine tabi tutuyoruz. Profesyonel çalışanlarımız ile yapılan ekspertiz işlemlerinde aracınızın motor, şase, alt takım, fren, balata, performans ölçümü, kaporta, boya, elektronik aksam, araç beyin fonksiyonları gibi sistemleri profesyonel ve titiz bir şekilde test ediliyor. Yapılan testler sonucunda ekspertiz raporu oluşturularak size sunulduğu için alacağınız veya satışını yapacağınız aracın tüm fonksiyonları hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz.

Araç satın alırken hepimizin kafasında aynı sorular yer alıyor. Acaba araçta bir sorun var mı, aracın bilmediğimiz, görmediğimiz kusurları var mı sorularına cevap bulabilmek için yapılması gereken Tekirdağ oto ekspertiz firması ile iletişime geçip randevu almak ve aracınızı randevu saatinde ekspertiz firmasına getirerek ekspertiz işlemlerine tabi tutmaktır. Aracı satın alırken ödeyeceğiniz parayı karşılayıp karşılamadığını anlamak, fiyat – performans kıyaslaması yapmak, aracın gerçek değerini anlayabilmek için yapılan ekspertiz işlemleri maddi açıdan size birçok konu da bilgi veren işlemlerdir. Profesyonel olarak çalışan, sahip olduğu teknolojik ve dijital sistemleri profesyonelce kullanarak aracın tüm detaylarını test eden çalışanlarımız tarafsız bir şekilde aracı inceledikleri için araç ile ilgili olarak aklınızda her hangi bir soru işareti kalmıyor. Bu açıdan oto ekspertiz işlemlerinin sizin için ne kadar önemli olduğunu görebiliyorsunuz.

İkinci el araç piyasasında sürekli duyduğumuz dolandırılma hikayelerine konuk oyuncu olmamak ve dolandırılmadan araç satın alabilmek için yapmanız gereken ekspertiz işlemleri konusunda sizlere araç geçmişi sorgulama dahil olmak üzere birçok konuda bilgi veren Tekirdağ oto ekspertiz firması bu açıdan elinizi güçlendirmektedir. Aracı satın almadan önce araç ile ilgili kusurları ve eksiklikleri tesit ederek kandırılmanızı ve dolandırılmanızı önleyen ekspertiz firması sayesinde aracın gerçek değerini öğrenebiliyor, aracın bir sıkıntısı olması durumunda satın almaktan vaz geçerek sorun yaşamaktan da kurtulmuş oluyorsunuz.

Tekirdağ oto ekspertiz firması olarak satacağınız aracın, satın alacağınız aracın her detayının incelendiği, aracın motorundan, kaportasına, iç aksamından kumaş kaplamalarına kadar her noktasının incelemesi yapıyor ve araç ile ilgili mekanik incelemeler hakkında onaylı raporlar hazırlayarak sizlere sunuyoruz . Böylece satacağınız veya satın alacağınız araç için kafanızda soru işaretleri kalmamış oluyor. Profesyonel bir oto ekspertiz firması olarak sahip olduğumuz son teknoloji ekspertiz cihazları ve robotları ile araç ekspertiz işlemini sıfır hata payı ile yapıyoruz. Sıfır hata payı ile yapılan oto ekspertiz işlemleri sayesinde aracın her kusurunu ve akşamların tüm alışma performanslarını görebiliyorsunuz. Aracın satışında sorun yaşamamak veya alacağınız araç ile ilgili olarak sonradan çıkacak bir eksikliğin sorununu yaşamamak, maliyetine katlanmamak için Tekirdağ oto ekspertiz firması ile iletişime geçerek aracınız için ekspertiz işlemi yaptırmalısınız.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.