HABER DETAYI

29 Temmuz 2019 22:37

Maslak Oto Ekspertiz Hizmetleri

Maslak Oto Ekspertiz Hizmetleri

Maslak Oto Ekspertiz Hizmetleri Ve Seçenekleri

Başta Maslak oto ekspertiz olmak üzere bu alanda verilen hizmetlerin tamamına online platformlardan erişim sağlamak mümkündür. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi mega kentlerde aktif olarak hizmet veren firmaların iletişim bilgileri de aynı platformda araba sahiplerine sunuluyor. Bu alanda yer alan telefon numaraları ve mail adreslerine direkt ve ücretsiz olarak erişim sağlanabilir. Daha sonra fiyat teklifi almak, periyodik bakımlar yaptırmak, tamirat, temizlik gibi hizmetlerden faydalanmak da diğer seçenekler arasında yer alıyor.

 

 Oto Kuaför Hizmetleri

Seçenekler arasında İstanbul oto ekspertiz dışında oto kuaför hizmetleri de yer alıyor. Araçların genel temizlik gereksinimleri aylık ya da yıllık periyotlarda ve en uygun fiyatlarla sağlanabilir. Boya koruma ürünlerinin tatbik edilmesiyle birlikte araçların ömrünü uzatan bir hizmet türüdür. Bunun dışında araçlarına seramik kaplama yaptırmak isteyen kişilere özel indirimler de sunuluyor. Araç içinde dekoratif bir bütünlük sağlayan halıların değiştirilmesi ve yenilenmesi de bu hizmetlerin bir alt kolunu oluşturuyor.

Son zamanlarda her tür ve markadaki arabada sıklıkla talep edilen ses yalıtım sistemleri de bu oto kuaför hizmetleri kapsamında değerlendirilebilir. Diğer seçenekler arasında pas önleyici özel temizlik malzemeleri de bulunuyor. Toplamda bir gün içerisinde bu sayılan tüm hizmetlerden faydalanılabilir ve araçlar bırakılan alanlardan ertesi gün alınabilir.

Oto Kiralama Hizmetleri

Rent a car hizmetlerinden yararlanmak isteyen tüm potansiyel müşteriler de online alanların kendilerine sunduğu yüzlerce farklı alternatifi değerlendirebilir. Kendi şehrine ve semtine en yakın ekspertiz hizmeti veren firmaların tam listesini bu alanda bulmak ve değerlendirmek mümkündür. Kendileri için en uygun hizmeti en uygun fiyatlarla veren bu firmaların telefon numaraları da sistemde kayıtlıdır. Dileyenler direkt olarak arayarak ya da Whatsapp üzerinden irtibat kurabilir.

Her bütçeye ve talebe uygun arabalar mümkündür. Daha lüks tercihler için sıfır olan son model arabalar da günlük, aylık ve yıllık periyotlarda kiralanabilir. Ekonomik arabalar da çok daha uygun olan fiyatları ile birlikte bu alanda yer alıyor.

Sayılabilecek diğer hizmetler arasında oto lastik, yetkili servis ve özel servis başlıkları bulunmaktadır. Oto galeriye tıklayan herkes bu alanda kendilerine sunulan araçlar arasından seçim yapabilir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.