HABER DETAYI

13 Kasım 2019 15:12

Karaman Ekspertiz

Karaman Ekspertiz

Karaman gibi küçük bir şehirde yaşıyorsanız ve araç satmak veya satın almak istiyorsanız yapmanız gereken satış işleminde mahcup olmamak, satın alma işleminde sorunlu araç satın almamak için oto ekspertiz firması ile iletişime geçmek ve aracınız için ekspertiz işlemleri yaptırmaktır. Karaman ekspertiz firması tüm marka araçlar için ekspertiz hizmetleri veren ve ekspertiz paketleri kapsamında;

  • Mekanik motor testi,
  • Motor ve tork testi,
  • Motor performans testi,
  • Elektrik, elektronik aksam testleri,
  • Araç beyi fonksiyonları kontrolü ve testi,
  • Araç kaporta ve boya kontrolü,
  • İç aksam kontrolü ve testleri,
  • Alt şase ve alt aksam kontrolü,
  • Koltuk , tavan ve döşeme kontrolü,

gibi testler ve kontroller yapılıyor, ek olarak atın alacağınız aracın trafik sorgusu ve hasar kaydı sorgulaması yapılarak sizlere onaylı bir rapor sunuluyor. Bu rapor sayesinde anlamadığınız motor konusunda, gözle görülemeyen kusurla konusunda onaylı bilgi sahibi oluyorsunuz.

Karaman ekspertiz firması olarak modern sistemler, teknolojik ekipmanlar ve profesyonel, tecrübeli çalışanlarımız ile sizlere ekspertiz hizmetleri veriyoruz. Ekspertiz konusunda sahip olduğumuz tecrübe ve deneyim ile araçların her noktalarını inceliyor, her nokta için özel testlere tabi tutarak araç hakkında tüm merak ettiğiniz bilgileri sizlere sunuyoruz.

Araç satın alırken yapılması gereken oto ekspertiz işlemi ile satın alınacak olan aracın bilinmeyen bir kusuru olup olmadığını öğrenebiliyor, araç için ödeyeceğiniz paranın araç değerine karşılık olup olmadığı konusundan da fikir sahibi olabiliyorsunuz. Satın alma işleminden önce yapılması gereken oto ekspertiz işlemleri ile aracın bir kusuru varsa satın almadan önce öğrenmiş oluyor, araç fiyatı ile ilgili fikrinizi değiştirebiliyor veya aracı satın almaktan vaz geçebiliyorsunuz. Karaman ekspertiz firması olarak tüm marka ve model araçlar için profesyonel ekspertiz hizmetini çok ekonomik fiyatlara veriyor, ekspertiz hizmetlerini farklı paketler halinde sizlere sunuyoruz. Araç satın alırken araç geçmişini kendiniz sorgulamak istediğinizde en yüksek paket yerine bir alt paketi seçebiliyorsunuz. Ekspertiz hizmet paketleri içinde yer alan mekanik kontrol testleri, elektronik kontrol testleri, araç beyin fonksiyonları kontrol testleri için kalibrasyonları düzenli olarak yapılan ve hata payı sıfır olan teknolojik sistemlerimiz ile sizlere hizmet verdiğimiz için gönlünüz rahat bir şekilde araç satın alma işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Günümüzde ikinci el araç piyasasında dolandırıcılık ihtimali çok yüksek olduğu için araç satın almadan önce mutlaka ekspertiz yaptırmanız gereklidir. Karaman oto ekspertiz olarak aracınızı 101 nokta testleri, 201 nokta testleri gibi farklı sınıflara ayrılan ekspertiz testlerine tabi tutuyoruz. Yapmış olduğumuz ekspertiz sonucunda elde ettiğimiz bilgileri, verileri ve grafikleri onaylı bir şekilde sizlere sunuyoruz. Deneyimli ve tecrübeli ekspertiz personelimiz tarafından yapılan ekspertiz testlerinde insan kaynaklı herhangi bir sorun yaşamadığınız gibi kalibrasyonu yapılmış sistemler ile aracın her noktası özel olarak inceleniyor ve her noktası ile ilgili bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.