HABER DETAYI

21 Ekim 2019 23:20

Eskişehir Oto Ekspertiz Merkezi

Eskişehir Oto Ekspertiz Merkezi

Ekspertiz işlemi; satın alınacak veya satılacak aracın testler zincirinden geçirilerek mevcut durumunun enine boyuna detaylı olarak tespit edilmesi ve elde edilen verilerin grafiğe dökülmesi işlemidir. Aracınız için yaptıracağınız testler zinciri için alanında profesyonel olan ve bünyesinde ekspertiz konusunda profesyonel çalışanları barındıran bir ekspertiz firması ile çalışmanız çok önemlidir.Eskişehir oto ekspertiz merkezi bu konuda yardımınıza koşan, aracınızı güvenle ekspertiz yaptırabileceğini bir işletmedir. Aracınızı bize getirdiğinizde yapacağımız ekspertiz test zinciri;

 • Motor testi,
 • Mekanik kontrol testi,
 • Motor güç testi,
 • Süspansiyon testi,
 • Alt takım, şase kontrolü,
 • Kaporta boya ve kontrol testi,
 • Yanal kayma testleri,
 • Fren testleri,
 • İç aksam kontrol ve testi,
 • Elektronik beyin testi
 • İç aksam testi,
 • Alt döşeme, tavan ve iç döşeme

testinden oluşuyor. Bu testler yapılarak aracın mevcut durumu hakkında tarafsız bir ekspertiz firmasının sunmuş olduğu bilgileri alabiliyorsunuz. Oldukça ekonomik fiyatlara ekspertiz hizmetleri veren Eskişehir oto ekspertiz merkezi, ekspertiz hizmetlerini farklı paketlere ayırmıştır. Temel paket, orta paket, üst paket, gold paket olarak sunulan ekspertiz hizmetleri paket türüne göre fiyatlandırılmıştır. Aracınızı tam anlamı ile inceletmek ve ekspertiz hizmetlerini profesyonel bir şekilde alabilmek için yapmanız gereken Eskişehir’de yer alan ve profesyonel bir şekilde ekspertiz hizmetleri veren Eskişehir oto ekspertiz merkezi ile iletişime geçmektir. Güvenli ellere aracınızı teslim ederek aracınızın mevcut durumu hakkında ne ince ayrıntısına kadar bilgi alabiliyorsunuz.

Yasal olarak yaptırmak zorunda olduğunuz ekspertiz işlemi aracınızı satarken sizi rahatlatan ve elinizi güçlendiren bir işlemdir. Satın alan kişinin yaptırmak isteyeceği ve satın alınacak araba ile ilgili soru işaretlerini gideren bir işlem olan ekspertiz işlemleri konusunda sizlere profesyonel olarak hizmet veren Eskişehir oto ekspertiz merkezi sahip olduğu robotlar, mekanik aksamlar, makineler konusunda da oldukça profesyonel çalışmaktadır. Tüm cihazların kalibrasyonu belirli periyotlarda ilgili resmi kuruluşlar tarafından yapıldığı için aracınız ile ilgili tüm işlemler sıfır hata payı ile sizlere sunuluyor. Yapılan işlemler sonucunda aracınızın motorunun mevcut durumunu, aracın maksimum güçte sahip olduğu torku, aracın beyin fonksiyonlarını sağlıklı bir şekilde yerine getirip getirmediği, elektrik aksamlarının çalışır olup olmadığı, araç frenlerinin kayma mesafeleri ve frenlerin mevcut durumunun kullanılabilirliği, araç lastiklerinin kalan ömrü, araç iç aksamlarının mevcut durumu, kaporta da boya olup olmadığı, çıplak gözle görülemeyen eksikliklerin tespiti gibi işlemler alanında profesyonel teknik personeller tarafından yapılmaktadır. Yapılan bu işlemler sonucunda elde edilen veriler sizlere bir rapor olarak sunuluyor. Onaylı bir rapor olması aracı satmak istediğinizde elinizi güçlendiriyor.

 

Eskişehir oto ekspertiz merkezi olarak satacağınız araç için ve satın alacağınız araç için kalibrasyonu yapılmış mekanik aksamlar ile profesyonel bir şekilde ekspertiz hizmeti veriyor, araç alım ve satımı için her iki tarafın güvenli bir şekilde ticaret yapmasına yardımcı oluyoruz.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.