HABER DETAYI

4 Ekim 2019 14:48

Eskişehir Ekspertiz

Eskişehir Ekspertiz

İkinci el araç piyasasının güvencesi olan oto ekspertiz hizmetleri aracın kaporta, motor ve iç aksanlarının mevcut durumunu tespit ederek raporlayan, aracı satın almadan önce araç ile ilgili olarak size bilgi veren hizmetler bütünüdür. İkinci el araç piyasasında oto alım satımı yapanlar için yasal olarak zorunlu hale getirilen oto ekspertiz hizmetleri için profesyonel ve işinin ehli olan bir firma ila çalışma aracınızı hem satarken hem de yeni bir araç alırken size birçok konuda avantaj sağlar. Eskişehir ekspertiz olarak Eskişehir genelinde sizlere ekspertiz hizmetleri veriyoruz.

Sahip olduğumuz son teknoloji makineler ile araçlarınızı Dyno, yol simülasyon, alt mekanik kontrol, beyim testi, motor kontrolü, yanal kayma testleri, süspansiyon sistemi kontrolü, fren test sistemi kontrolü, kaporta ve boya testi ile birlikte araç geçmişi sorgulama hizmeti de veriyoruz.Eskişehir ekspertizolarak ekspertiz işlemleri farkı paketler halinde müşterilerimize sunduğumuz için araç sistemlerinin kontrol edilmesi müşterinin tercihine kalıyor. Profesyonel ustalar eşliğinde yapılan ekspertiz işlemleri sonucunda araç ile ilgili tüm bilgiler bir spor halinde onaylı olarak size sunuluyor.

Teknik ekipmanlar, cihazlar ve robotlar ile araçların tüm sistemlerinin kontrolünü yapan teknik ekibimiz aracınızı tam donanımlı robotlar ile test ettiği için aracın gerçek durumu hakkında bilgi edinmiş oluyorsunuz. Oto ekspertiz işlemleri ile araç satışlarında referans olarak kabul edebileceğiniz test raporlarına sahip olabilmek için çalışacağınız ekspertiz firmasını dikkatli bir şekilde seçmelisiniz. Oto ekspertiz işlemlerinde kullanılan makineler ve özel yazılımlar belirli periyotlarda kalibrasyon testlerine sokulmalıdır. Eskişehir ekspertiz olarak sahip olduğumuz teknolojik makineler, robotlar ve sistemleri belirli periyotlarda kalibrasyon testlerine tabi tutuyoruz. Kalibrasyon testleri ile yapacağımız ölçümlerde hata payı sıfır olduğu için sizlere sunduğumuz ekspertiz raporları hatasız oluyor.

Motor Testi

Aracın motor performansını ölçebilmek için yapılan Dyno testi ie aracınızın motor performansını çeşitli hızlar ile ölçebiliyorsunuz. Motor performansını ölçebilmek için aracınızın motorunun sınırları zorlanıyor ve son noktaya kadar performans ölçümleri yapılıyor. Bu test ile aracınızın mevcut durumda motor performansını test etmiş oluyorsunuz. Araç motor performansı ile birlikte aracın tork ölçümünün yapıldığı Dyno testinde aracınızın tekerleri silindirler üzerine yerleştiriliyor ve aracınız sabitlenerek yavaş yavaş motora hız veriliyor. Araç motoru yavaş yavaş hızlanıyor ve performansının son noktasına kadar aracınıza hız veriliyor ve aracınızın performansı tam olarak ölçülebiliyor. Yapılan ölçümler sonucunda makinenin bağlı olduğu bilgisayar programından yapılan motor testi ile ilgili elde edilen verilere göre oluşan grafik sizlere veriliyor. Bir rapor olarak sizlere sunulan Dyno raporu ile aracınızın mevcut durumunu raporlamış oluyorsunuz. Bu rapor ile aracınızı satmak istediğinizde müşterinize aracın mevcut durumunu gösterebilirsiniz. Eskişehir ekspertiz olarak müşterilerimize profesyonel bir şekilde ekspertiz hizmeti sunuyor, ekspertiz raporlarını onaylı olarak müşterilerimiz everiyoruz.

Eskişehir Oto Ekspertiz servislerini listelemek için tıklayın

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.