HABER DETAYI

6 Ekim 2019 02:26

Eskişehir Ekspertiz Firmaları

Eskişehir Ekspertiz Firmaları

Eskişehir Ekspertiz Firmaları

İkinci el piyasasının çok canlı olduğu Eskişehir’de araç alırken veya araç satarken kafanızda soru işareti kalmaması ve araç ile ilgili tüm bilgilere tarafsız olarak ulaşabilmek için yapmanız gereken aracı oto ekspertiz hizmeti veren firmaya götürmek ve ekspertiz işlemi yaptırmaktır. Eskişehir ekspertiz firmaları; tarafsız olarak yüzde yüz kalibrasyonu yapılmış, sıfır hata payına sahip teknolojik makineler ve robotlar ile aracı detaylı olarak inceliyor ve elde ettiği verileri onaylı bir şekilde sizlere sunuyor. Size verilen raporlar ile aracınızın mevcut durumunu tarafsız bir firma tarafından tescil etmiş oluyorsunuz.

Eskişehir ekspertiz firmaları olarak ekspertiz işlemlerini yaparken;

 • Dinamometre testi,
 • Yol simülasyon testi,
 • Elektrik, elektronik kontrol ve test hizmetleri,
 • İç donanı ve aksam kontrolü,
 • Şase ve alt takım kontrolü,
 • Araç beyin testi ve ECU kontrolü,
 • Motor performans ölçümü,
 • Kaporta ve boya kontrolü,
 • Yanal kayma testleri,
 • Süspansiyon, amortisör sistem kontrolü,
 • Fren sistemleri kontrolü,
 • Araç geçmiş sorgulama testleri

Yapılmaktadır. Her test ve kontrol sonucunda elde edilen veriler ve bu verilerden elde edilen grafikler ekspertizi yapan usta ve ekspertiz firmasının yetkilisi tarafından onaylanarak sizlere sunuluyor. Bu işlemlerden sonra aracınızın mevcut durumu ile ilgili olarak tarafsız ekspertiz firmalarında yapılmış, kalibrasyonu yapılmış makine ve robotlar ile elde edilen raporlara sahip oluyorsunuz. Araç alırken veya aracınızı satarken ekspertiz raporunuz size araç ile ilgili tüm bilgileri resmi olarak sunuyor.

Eskişehir ekspertiz firmaları yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet verdikleri için gönül rahatlığı ile aracınızı veya satın almak istediğiniz aracı gönül rahatlığı ile alabiliyorsunuz. Araç alım satım işlerinde dolandırıcılık çok fazla yaşandığı için araç almadan önce mutlaka oto ekspertiz işlemi yaptırmalısınız. Araç satın alırken dolandırılmamak için bağımsız bir kuruluşta yardım almak ne doğru işlem olacaktır. Yasal olarak da zorunlu hale getirilen ekspertiz hizmetleri için Eskişehir ekspertiz firmalarını tercih edebilirsiniz. Ekspertiz konusunda profesyonel teknik elemanlara sahip olan ekspertiz firmaları aracınızı detaylı bir şekilde inceleyerek araç ile ilgili olarak merak ettiğiniz, gözle görülmeyen her detayı ve motorun mevcut performansını sizlere sunuyor.

Eskişehir ekspertiz firmaları araçta bulunan arızları, aracın sağlam ve arızalı aksamlarını, araçta boyalı parçaları, iç aksam, koltuk, tavan, döşeme kontrolü, motor beyin kontrolü gibi hayati öneme sahip olan aksanları titiz bir şekilde inceliyor. Araç satmadan önce yaptırmak zorunda olduğunuz ekspertiz işlemleri aynı zamanda aracınız için değer belirlemenize yardımcı olan bir işlemdir. Araç satmadan önce yaptıracağınız ekspertiz işlemi aynı zamanda aracınızın piyasa değerini belirleyen en temel işlem olduğu için satış kararı aldıktan sonra mutlaka ekspertiz yapmanız gerekiyor. Araç satın almak isteyenler için de satın alınacak araç ile ilgili her hangi bir soru işareti oluşmaması açısından ekspertiz yapılması çok önemlidir. Ekspertiz işlemlerinin tarafsız bir firma tarafından yapılması kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olur.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.