ERZURUM OTO EKSPERTİZ SERVİSİ – ERZURUM

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
132 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ERZURUM OTO EKSPERTİZ
  • ADRES: ÇAĞLAYAN MAH. OTO TAMİRİ SİTELERİ 1/25- YAKUTİYE / ERZURUM
  • TELEFON: 0 (442) 244 0225
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1986‘da oto sanayi sektöründe ilk girişimini yapan işletmemiz konum değişiklikleriyle Erzurum’un çeşitli kesimlerinde bölgesel kitleyi tanımak amacıyla değişken hizmetler vermiştir.

2010 yılında faaliyete geçen Etkili Genel Servis ile yerleşik ticarete başlayan firmamız 2010 yılında 24 yıllık tecrübesiyle kaporta sektöründe hizmete başlayıp yine 2010 yılında 20 yıllık tecrübesiyle mekanik sektöründe de hizmete başlamıştır.

2012 yılında firmamız yeni ekibinin 30 yıllık tecrübesiyle otomotiv boya sektöründe de varlığını ortaya koymuştur.

Çalışmalarında ve büyümesinde sınır tanımayan firmamız otomotiv sektöründe şehir genelinde söz sahibi olduğu alanı genişletmeye devam etmekten çekinmemiş ve 2015 yılında yıllardır biriktirdiği devasa tecrübe ve referanslarıyla Oto Ekspertiz Sektöründe de çalışmalar yapmış ve başarılı olmuştur.

2016 yılında hız kesmeyen sektör büyümesi devam edip Otomotiv Detaylı Temizlik hizmetini 25 yıllık tecrübesi olan ekibiyle başlatmıştır.

Her zaman teknolojinin en güncel nimetlerinden en aktif şekilde faydalanıp en doğru ve en olumlu sonuçları sizlere sunan firmamız siz müşterilerimize çözüm odaklı ve güler yüzlü hizmet ekibiyle her zaman otomotiv sektörünün bölge devi olarak Erzurum Yakutiye bölgesinde hizmet vermeye devam edecektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.