COMPUTEST OTO EKSPERTİZ MERKEZİ TRABZON

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
299 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: COMPUTEST OTO TRABZON
  • ADRES: Sanayi Mah. Büyük Sanayi Sitesi 308 Sokak No:8 Ortahisar / TRABZON
  • TELEFON: 0 (462) 325 1461
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Computest Oto Ekspertiz Merkezi; Ekspertiz, Oto Test Merkezi, Computest Oto Ekspertiz Merkezi Garanti, gibi hizmetleriyle, ikinci el otomobil almayı veya satmayı düşünen herkese, büyük avantajlar sunuyor.

Computest Oto Ekspertiz Merkezi, tarafsız hizmet anlayışı ve mükemmeliyetçi yaklaşımı ile araç alım ve satımlarında yaşanan problemleri çözmek ve insanların aracını bilerek almasını ve satmasını sağlamaktır . Araç alım ve satımlarındaki araçların mevcut durumu hakkındaki bilgileri , (kazalımı değişeni varmı boyalımı motoru nasıl gibi v.b) soruları,teknolojik cihaz ve ekipmanlar ile testlerini yaparak görüntülemekte ve belgelendirmektedir.

Otomobil sektörüne kattığımız değer ve sunduğumuz hizmetler ile sıfır araç almak isteyenlerin “Computest Oto Ekspertiz Merkezi” varken neden ikinci el otomobil almıyorum?’ demesini sağlayan Computest Oto Ekspertiz Merkezi aracınızın a dan z ye tüm testlerini yaparak aracınız hakkındaki tüm bilgileri hem yazılı hem görsel olarak size sunmakta ve internet sitemizde dilediğiniz zaman görmenizi sağlamaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.